Užterštų teritorijų ir vandens telkinių tvarkymas

Atliekame kasybos bei pastatų griovimo darbus. Likviduojame išgriautų pastatų atliekas, valome užterštas teritorijas ir paruošiame reikiamus dokumentus. Vežame savivarčiais.

Skystųjų atliekų išvežimas

Surenkame ir išvežame skystas pavojingas atliekas, chemines atliekas, išsiliejusius naftos produktus, vandenį užterštą cheminėmis medžiagomis ir naftos produktais, bei kitas skystas atliekas.

 

Vamzdynų plovimas ir atkimšimas

Vamzdynų ir kanalų valymas, plovimas, atkimšimas bei profilaktinis praplovimas. Mūsų įmonėje darbus atlieka aukščiausios kvalifikacijos darbuotojai, naudodami profesionalią aukšto slėgio įrangą.

 

Nuotekų išsiurbimas / išvežimas, valymo įrenginių priežiūra


Teikiame nuotekų išsiurbimo ir išvežimo paslaugas. Nuotekos išsiurbiamos ir išvežamos iš rezervuarų, kanalizacijos šulinių ir įvairių talpų į tam skirtas talpas ar rezervuarus, kur patenka į valymo įrengimus ir yra utilizuojamos. Darbus atliekantys mūsų darbuotojai turi visas reikalingas kompetencijas ir dirbame tik su šiuolaikine technika.

Galime sudaryti ilgalaikes sutartis, kas padėtų dar efektyviau padėtų tenkinti Jūsų poreikius. Pasiūlysime Jums geriausią kainą, įvertinę susidarančių buitinių nuotekų kiekį,  bei vietą iš kurios jos bus vežamos.


Į paslaugos paketą tai pat gali patekti ir Jūsų nuotekų valymo įrenginių eksploatavimo ir priežiūros darbai.


Paslaugos užsakymas: +370 684 51575


© 2013 UAB "Fetoksa"
Adresas: Konstitucijos pr. 26/4 aukštas, Vilnius, Lietuva. Įmonės kodas 302374252
Elektroninis paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.